Dámský zlatý náhrdelník Sakura s Tanzanitem

Dámský zlatý náhrdelník Sakura s Tanzanitem je vyroben ze 14K zlata.

Kolekce šperků s motivy Sakury jsou inspirované Japonskou kulturou. Květy šperků v sobě ukrývají tajemství dlouhověké krásy starověké kultury a Japonských žen. Každý rok, při svátcích Sakury, ukazují své půvaby a celé Japonsko je zahaleno květy stromů, které si v sobě schovávají mnohá tajemství. Nechte rozkvést i vaši krásu a zaplavte se stříbrnými šperky s květy.

Sakura, neboli třešňový květ, má v Japonsku zvláštní význam a symboliku spojenou s krásou a krátkodobou povahou života.

Popisovaná kolekce šperků přináší do svého designu nádech japonského kulturního dědictví a tradice. Japonská sakura kvete krátce, ale její krása je nesmírně ceněná. Tento květ symbolizuje krásu, pomíjivost a krátkodobost života, což je důležitý koncept v japonské kultuře.

Délka řetízku
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Povrchová úprava
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
49 000 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Záruka: 2 roky

Závěs je dlouhý 90 cm, aby končil u hrudní kosti. Navléká se přes hlavu. Kombinaci květů a listů je možné uzpůsobit.

Tanzanit je drahokam, který byl poprvé objeven v Tanzanii a jeho těžba byla omezena na toto konkrétní místo. Tato omezená zásoba Tanzanitu a rostoucí poptávka po něm přispěly k jeho vzácnosti a vzestupu ceny. Proto se tanzanit stává stále více investičním drahokamem.

Kromě toho je Tanzanit také ceněný pro svou krásu a modře-fialovou barvu, která může být velmi atraktivní v špercích. Kombinace Tanzanitu s návrhem inspirovaným japonskou kulturou vytváří jedinečný a krásný šperk, který může být jak módním doplňkem, tak i investičním kamenem.

U zlatých šperků nelze odstoupit bez udání důvodu.

.

Zpět do obchodu