Dámské zlaté náušnice Rosa

Unikátní šperk! Dominuje zde jeho umělecká hodnota.
Dámský stříbrný náhrdelník Rosa s květinovým motivem je solitér určitě přidává elegance a šarm. Je to jedinečný kus, což zvyšuje jeho osobitost a speciální místo ve vašem šperkovém arzenálu.

Šperky s květinovým motivem bývají často oblíbenou volbou pro dámské šperky, protože zdůrazňují přírodní krásu a jsou často spojeny s jemností a ženskostí.
Přidává dojem luxusu a eleganci, což náhrdelníku dodává výrazný a sofistikovaný vzhled.

Každý šperk s příběhem a emocemi získává na hodnotě a osobním významu.

 

Povrchová úprava
Rytí ?
Skladem
11 500 Kč
Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky

Zvu vás do světa, kde se dílo klenoucí krásou kovu a lesku  stává oslavou lásky a romantiky. V kovárně umění, kde se snoubí zručnost  s nádechem poezie, vzniká  kolekce Rosa, která rozproudí srdce i dech.

Zasnoubení, to je slib dvou duší spojených láskou nekonečna, a tak zrodí se šperk ve tvaru růže.

Symbol něžné krásy a vášně, růže odjakživa poutala poutníky svou vůní i podmanivou podobou. Okvětní lístky, zvou k věčnosti a trvání.

Design šperku, tvarovaný jako kvetoucí růže, je svědectvím  citlivosti k romantice. Každý okvětní lístek je pečlivě ztvárněn, každý detail vypovídá o lásce, která se v něm zhmotnila. Každý lesk lístku je jako hvězda na nebi, která září jen pro ty dva, kteří se spojili v nerozlučném poutě.

Ať tento šperk oslní nejen svou krásou, ale i silou své symboliky. Ať připomíná každému, kdo na něj pohlédne, že láska je jako růže – krásná, něžná, ale i plná trní, které však zvítězí nad všemi překážkami a kvete věčně.

Dámský  náhrdelník Rosa je malé sochařské dílo. Květina je plastická ze všech stran. Je to solitér. Doplněn může být ještě sladkovodní perlou, jejíž barvu si můžete zvolit.

Ag 585/1000, váha 3 gramy. Puncováno.

 

.

Zpět do obchodu