Snubní prsteny

Klára se zabývá výrobou snubních prstenů na míru. Nejedná se o sériovou výrobu, ale o individuální návrh na míru každého zákazníka. Při setkání si vyberete, zda si budete přát prsteny ze stříbra, žlutého, růžového nebo bílého zlata a budou Vám změřeny prsty. Po setkání Klára navrhne motiv a do další schůzky připraví voskové modely. Budete tak mít skoro reálnou představu, jak budou prstýnky vypadat a budete si moci modely vyzkoušet na ruce.

 

 

Zde můžete vidět, jak vypadá postup při výrobě modelů před odlitím.

 

 

Vosková trubka, ze které se řezáním, tvarováním, frézováním, nahříváním, pilováním nebo tavením vytváří kroužek s daným motivem.

 

Zde můžete vidět skoro výsledný produkt voskového modelu, který poputuje na odlití. Ještě zbývá model zabrousit a vyhladit k dokonalosti, aby na reálném prstenu nebyly výrazné ,, šrámy ,, . Poté hned putuje do zlatnické ,, alchydílny ,, , do rukou mistra na odlévání.

 

Modely si reálně vyzkoušíte na své ruce, abyste měli naprosto jasnou představu o tom, jak se s ním sžijete.

 

Jakmile jsou prsteny odlité do kovu, jaký budete preferovat, znovu se řežou, pilují, brousí, leští k naprosté dokonalosti, aby se mohly porhodiovat.

Toto jsou prsteny odlité do bílého zlata

Tyto prsteny se budou řezat, brousit, frézovat, leštit, rhodiovat, aby byly bílé a puncovat. Kov poté získá lepší barvu a odolnost proti poškrábání. Opuncují se a putují k Vám, aby zpečetily láskyplnou životní událost.

A brousí se a leští se…..

Takto vypadají prsteny po leštění a čištění a před potažením vrstvou Rhodia

Zde vidíte hotové prsteny, porhodiované

 

ORIGINÁNÍ NÁVRHY PRSTENŮ OD KLÁRY BÍLÉ JSOU K VIDĚNÍ ZDE:

http://www.klarabila.cz/domains/klarabila.cz/snubni-prsteny/originalni-navrhy-snubnich-prstenu-od-klary-bile/